Участь у міжнародних програмах, проектах

1. Експертиза міжнародного проекту EmeReCu за програмою TempusTacis.

Дослідження служать науковому забезпеченню циклу TEMPUS – програм за грантовою підтримкою Європейської комісії. Це eMeReCu – електронний Медіа Ресурсний Центр України (09.2003-08.2006) та InterCollegia – Міжнародні IT – Навчальні Курси для Мережі Колегіумів Київо-Могилянської академії (09.2005-08.2008), реєстраційний номер JEP-25142-2004 bzw.

2. Організація участі у Європейському конкурсі Join Multimedia, що проводе концерн Siemens. За активною участю О.П. Мещанінова, команда університету тричі (2002, 2003, 2004) перемагала на Європейському конкурсі Мультимедійних презентацій.

2002 – І місце в категорії Long Run (максимальний розмір файлу 100 мегабайтів) у віковій категорії від 16 до 24 років серед 16-ти країн Європи з 870 навчальних закладів команда Миколаївської філії Національного університету «Києво-Могилянська академія», тепер Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили комплексу “Києво-Могилянська академія”.

Тема мультимедійної презентації: “Кліше чи дійсність: інший погляд на нашу країну”

Члени команди:

Турянський Андрій – студент факультету комп’ютерних технологій, капітан команди

Ступаченко Оксана – студентка факультету іноземної філології

Потриваєв Дмитро – студент факультету комп’ютерних технологій

Мищук Петро – студент факультету комп’ютерних технологій

Шерстяк Людмила Валеріївна – викладач, керівник

Турянський Юрій Миколайович – консультант

2003 – Перший приз у номінації „Теаm Еurоре” („Команда Європи”) дістався об’єднаній команді учнів професійно-технічного училища м. Швабиш-Гмюнд, Німеччина, і студентів Миколаївського державного гуманітарного університету ім. Петра Могили.

До складу української команди входили: Андрій Турянський, Тетяна Узун, Марія Заліщук і Олександр Пивень під керівництвом викладача Юрія Турянського.

Тема мультимедійної презентації: „Середовище існування – як ми відносимося до природних ресурсів?”

Презентація „Теаm Еurоре” виділялася своєю фантастичною графікою з використанням спецефектів, таких як віртуальний ландшафт з оглядом у 360°”, – говорить керівник проекту „Join Multimedia 2003” Кріста Мюльбауер (Crista Muhlbauer). – Вдало підібрані тексти свідчать про активну участь у роботі всіх членів команди і про їх щирий інтерес до цієї теми. Крім того, команда використовувала оригінальний мікс із різних мультимедійних засобів, вдало з’єднавши інформативність та інтуїтивно-ігрове дослідження різних природних ресурсів. Особливо вражає карта презентації, яка містить зображення, що змінює, випадає, що вибирає меню у залежності від теми”.

2004 – Найбільша кількість робіт за весь час проведення конкурсу „Join Multimedia” – більше 1 400 презентацій з 30 європейських країн, в тому числі 26 робіт з України.

Презентація команди МДГУ ім. Петра Могили на тему Рух у дусі епохи – побудова цифрових мостів між культурами з назвою Технології та інновації, що була представлена на європейському конкурсі «Join Multimedia» посіла 2-ге місце у категорії Long Run (21-50 сторінок, максимум 100 MB).

До складу команди входили: Андрій Турянський, Тетяна Узун, Марія Заліщук, Олена Заліщук під керівництвом викладача Юрія Турянського.

3. Участь та перемога у гранті по міжнародному проекту Inter Collegia в рамках європейського проекту Tempus Tacis в період з 01.09.2005 р. по 31.08.2008 р. разом з Національним університетом „Києво-Могилянська академія” та Національним університетом „Острозька академія” за програмою Joint European Proect “International IT-Training Courses for Kyiv-Mohyla Collegia Network” (Intercollegia), реєстраційний номер JEP-25142-2004 bzw.